Paieška

naujienos

Filmas „Karalių pamaina“ (rež. Ignas Miškinis) šį savaitgalį pristatytas Duhok tarptautinio kino festivalio konkursinėje pasaulinio kino programoje (angl. World Cinema Competition), Kurdistane. Konkursinėje programoje iš viso pasaulio atrinkta tik 10 filmų. Filme vaidino aktoriai Vainius Sodeika, Aistė Diržiūtė, Dainius Gavenonis, Vidas Petkevičius, Paulius Ignatavičius ir kiti. Filmas yra bendras Lietuvos ir Latvijos gamybos darbas. Filmo gamybą finansavo Lietuvos kino centras, Latvijos kino centras, Europos sąjungos fondas Eurimages, bei privatūs rėmėjai.
Festivalio tikslas – pristatyti novatoriškus aukštosios meninės vertės kino filmus, žymius visame pasaulyje. Duhok tarptautinis kino festivalis nori sukurti palankią atmosferą bendrauti, bei keistis skirtingų kultūrų ir žmogiškų vertybių patirtimis.
Filmas „Karalių pamaina“ buvo vienas pirmųjų, atrinktų į šią konkursinę programą ir išskirtinai pristatytas pranešime spaudai. Tai drama, pasakojanti apie policininką, saugantį komoje gulintį ligonį, įtariamą Antrojo pasaulinio karo nusikaltimais. Pareigūno pamaina seniai baigėsi, tačiau jis toliau nesitraukia iš posto – toks įsakymas.

DALINTIS
susiję straipsniai
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.