Paieška

naujienos

Valstybinis turizmo departamentas imasi iniciatyvos išnaudoti BBC serialo „Karas ir taika“ sukeltą susidomėjimo Lietuva bangą ir jau šį mėnesį pristatys turistinį maršrutą po šio serialo filmavimo vietas. Atšilus orams ekskursijų po „Karo ir taikos“ objektus Vilniuje bei kitose Lietuvos vietose planuoja pasiūlyti ir kai kurios turizmo firmos. Tikimasi, kad „Karas ir taika“ šiemet į mūsų šalį privilios britų turistų pulkus.
„Filmų turizmo atveriamas galimybes privalome išnaudoti. Ir tą svarbu padaryti dabar, kol susidomėjimas šiuo serialu neatslūgęs. Todėl nusprendėme nedelsti ir patys sukurti turistinį maršrutą po Lietuvoje esančias „Karo ir taikos“ filmavimo vietas“,– pasakoja Jurgita Kazlauskienė, Valstybinio turizmo departamento (VTD) direktorė.
Du „Karo ir taikos“ maršrutai anglų kalba – vienas po Vilnių ir vienas po Lietuvą – VTD tinklapyje turėtų atsirasti netrukus. Kai tik bus susitarta su BBC dėl galimybės naudoti serialo audiviozualinę medžiagą.
Pasak p. Kazlauskienės, „Karo ir taikos“ maršrutai bus skirti savarankiškai keliaujantiems turistams. Be to, tikimasi, kad jais pasinaudos ir mūsų turizmo verslas, kurdamas savo turus po šio serialo filmavimo vietas Lietuvoje.
Šiemet per BBC parodytas šešių dalių istorinis serialas „Karas ir taika“ buvo filmuotas Rusijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Jame galima pamatyti Vilniaus universitetą, Gedimino pilį, Rumšiškes ir kitus Lietuvos objektus. Beje, serialas bus rodomas ir Lietuvoje. Išvysti jį turės galimybę LNK televizijos žiūrovai.

Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/paslaugos/2016/03/21/masalas-britu-turistams-lietuviai-kuria-marsruta-po-karo-ir-taikos-filmavimo-vietas#ixzz43jSxGMqW

DALINTIS
susiję straipsniai
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.