Paieška

naujienos

Nuotr. Nice Drama

Prancūzijos kino kūrėjai tęsia vaidybinio filmo darbiniu pavadinimu „Kompromat” filmavimo darbus. Filmo pasakoja istoriją apie prancūzų diplomatą Mathieu, kuris Rusijoje per vieną naktį netikėtai yra sulaikomas ir uždaromas į kalėjimą. Nelaisvėje jis sužino, kad yra kompromato auka – jo nusikaltimas yra išgalvotas, o visi įrodymai sufalsifikuoti. Atskirtas nuo šeimos ir nuo savo šalies Mathieu turi tik vieną išeiti – pabėgti iš Rusijos.

Vilniaus kino biuras informuoja apie trumpalaikius eismo stabdymus filmavimo metu:
– Spalio 29 d. 5.30-12.30 val. filmavimo metu ties Taurupės gatvės įvažiavimu į vakarinį aplinkkelį draudžiamas transporto priemonių eismas;
– Spalio 29 d. 11.30-12.30 val. draudžiamas transporto priemonių eismas Teatro g., 8-16 val. filmavimo reikmėms rezervuojama 20 stovėjimo vietų K. Kalinausko g.
– Spalio 30 d. – lapkričio 8 d. 8-20 val. filmavimai vyks Beržyno gatvėje ir šalia pastato Beržyno g. 5. Nuo spalio 29 d. 15.30 val. iki lapkričio 3 d. 18.30 val. draudžiamas eismas Beržyno gatvės dalyje nuo K. Donelaičio gatvės iki pastato Beržyno g. 6, filmavimo reikmėms rezervuojamos stovėjimo vietos K. Donelaičio ir Beržyno gatvėse.
– Spalio 30 d. 18.30-23.00 val. kadro metu trumpam (iki 3min.) stabdomas transporto priemonių eismas Šilutės gatvės dalyje nuo pastato Šilutės g. 23 iki Šilutės g. 29, filmavimo reikmėms rezervuojamos stovėjimo vietos šalia pastato Šilutės g. 29.

Atsiprašome gyventojų už galimus nepatogumus ir prašome vairuotojus prašome būti atidžius.[:]

DALINTIS
susiję straipsniai
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.