Paieška

naujienos

Kino plėtros mokykla SOFA jau trečią kartą suteiks galimybę savo dalyviams pristatyti projektus patyrusiems privatiems investuotojams ir Europos viešųjų kino fondų atstovams. Kaip ir anksčiau dirbtuvės turėjo vykti Vilniuje, tačiau dėl priemonių, skirtų suvaldyti koronaviruso sklaidą, dirbtuvės šį kartą bus rengiamos internetu birželio 15-20 dienomis. Pasikeitęs „eVilnius“ dirbtuvių formatas suteiks dalyviams ir jų kultūriniams projektams galimybę tiesiogiai pabendrauti su galimais rėmėjais iš viešojo bei privataus sektoriaus.

„eVilnius“ – tai jau baigiamasis žingsnis SOFA 2019/2020 laidos dalyviams. Prieš metus SOFA kontekste šeši kino profesionalai ir kultūros industrijos verslininkai ėmėsi vystyti savo novatoriškus projektus, skirtus vietinėms ir tarptautinėms auditorijoms. Po vystymo dirbtuvių Varšuvoje, intensyvių virtualių „eTbilisi“ marketingo dirbtuvių ir kelių periodiškų nuotolinio mokymo fazių „eVilnius“ dirbtuvės pabaigs šį ciklą, suteikdamos tikras finansavimo galimybes.

Šeši dalyviai – Viki Antonopoulou (Graikija), Pavel Brăila (Moldova), Irena Gruca- Rozbicka (Lenkija/Vokietija), Drita Llolla (Juodkalnija), Přemysl Martinek (Čekija) ir Medea Sharikadze (Sakartvelas) – bus mokomi dviejų patyrusių kino industrijos profesionalų, Juliane Schulze ir Thierry Baujard iš „Media Deals“ (Vokietija). „Media Deals“ organizuoja Europos investicijų forumus daugelyje Europos šalių, sudarydami verslininkams ir investuotojams progų susitikti ir aptarti investavimo bei partnerystės galimybes. Dalis dirbtuvių programos bus skirta investicijų sėkmės istorijai su SOFA alumnu Dániel Deák (Vengrija), atviram pokalbiui su Algirdu Ramaška (Vilniaus tarptautinio kino festivalio direktoriumi), privatiems pokalbiams, grupinėms diskusijoms, filmų peržiūrai ir virtualiems „greitiesiems pasimatymams“ su Lietuvos įmonių atstovais.
Po keturių intensyvaus mokymo dienų, dalyviai pristatys savo projektų idėjas investuotojams Helena Deane (Airija), Simay Dinç (Turkija), Veikko Maripuu (Estija), Patrick Zucchetta (Prancūzija), Fabio La Franca (Jungtinė Karalystė) ir Riccardo Aimerito (Italija), o taip pat ir Rolandui Kvietkauskui (Lietuvos kino centro direktorius, Lietuva), Birgit Oberkofler (IDM kino fondo ir komisijos direktorė, Pietų Tirolis) ir Vokietijos federalinės užsienio reikalų ministerijos bei „Creative Europe MEDIA“ programos atstovams.

Apie SOFA:
SOFA iniciatyva yra unikali tarptautiniame kontekste, nes ji skirta ne režisieriams ar prodiuseriams, o kultūros vadybininkams, verslininkams bei kino industrijos agentams ir ambasadoriams iš Vidurio ir Rytų Europos, Vokietijos, Graikijos, Izraelio, Centrinės Azijos, Kaukazo bei Vidurinių Rytų ir Šiaurės Afrikos regiono. Bendradarbiaujant su itin aukštos kvalifikacijos ekspertais bei patyrusiais kino industrijos profesionalais, SOFA jau nuo 2013-ųjų metų padeda dalyviams vystyti projektų idėjas, paruošti jas finansavimui ir efektyviai įgyvendinti. Taip prisidedama ir prie regioninės kino kultūros bei vietinės kino industrijos augimo.

DALINTIS
susiję straipsniai
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.