Paieška

naujienos

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, vasario 16-ąją, pristatomas režisieriaus Donato Ulvydo istorinis filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“.

Filmo istorija pasakoja apie 1972 m. pavasario įvykius, kai į Kauno gatves išeina laisvės Lietuvai reikalaujantis jaunimas, su protestuojančia minia pasitikti išsvajoto gyvenimo. Pagrindinė herojė Emilija atvažiuoja į Kauną siekti savo tikslo – tapti aktore, tačiau viskas susiklosto ne taip, kaip ji svajojo ir jai tenka kovoti ne tik už savo, bet ir už draugų likimus. Filmas, pasakojantis apie lietuvių kovą už laisvę, žiūrovus nukels į 8-ąjį dešimtmetį, kai žmonės pradėjo siekti laisvės.

Anot Donato Ulvydo, šis filmas yra labai svarbus, nes jis įkvėptas tikrų įvykių ir žmonių bei pasakoja apie kiekvieną iš mūsų. Būtina kalbėti apie lietuvių besąlygišką meilę tėvynei, aukas, sudėtas vardan Lietuvos laisvės.

Filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“, prodiusuojamas kompanijos „Fralita Films“ kartu su „Ulvyds“, iš dalies finansuojamas Lietuvos kino centro prie LR Kultūros ministerijos ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos.

Šią įtempto siužeto dramą galima pamatyti visuose Vilniaus kino teatruose nuo vasario 16 dienos. Filmo anonsą galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=N4LzelZ5gaQ

DALINTIS
susiję straipsniai
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.