Paieška

naujienos

Jau šį sekmadienį, sausio 15 d., įvyks ilgai laukto lietuviško mini serialo „Trolių ferma“ premjera. Antradienį į išankstinį serialo pristatymą kino teatre rinksis kūrybinė komanda bei būrys kviestinių svečių.

„Trolių ferma“ – pirmas lietuviškas serialas, kuris ne tik buvo pristatytas didžiausiuose TV serialams skirtuose renginiuose Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, bet ir pelnė apdovanojimų už išskirtinį, net trejus metus kurtą scenarijų.

Komiška drama, pristatoma kaip dramedija apie meilę, kerštą ir internetą, pasakoja apie Aną, nusprendusią nesitaikstyti su didelės korporacijos jai primetamais kaltinimais ir pasiryžusią kovai dėl savo suteptos reputacijos. Keršto apsėsta Ana netrukus virsta tokiu monstru, kokį ir norėjo nugalėti.

Penkių dalių seriale nagrinėjamos šiuolaikinei visuomenei itin aktualios temos. Viena iš jų – netikrų naujienų ir „melagienų“ reiškinys, keliantis diskusijų apie melagingų naujienų vertę kovoje dėl kilnaus tikslo. Serialo kūrybinė komanda savo darbu klausia, ar egzistuoja riba, kuomet nekaltos aukos tampa nebepateisinamos: „Skatinsime žiūrovą ieškoti atsakymų į du esminius klausimus: ar melas vardan tiesos paverčia tave herojumi ar nusikaltėliu? Ar galime pasitikėti personažu, kuris aklas savo sprendimų pasekmėms?“.

Kiekvieną iš penkių serialo epizodų sekmadieniais palydės ir populiariausiose tinklalaidžių platformose pasirodysianti LRT tinklalaidė „Gilyn į Trolių fermą“. Joje lankysis serialo užkulisius atskleisianti kūrybinė „Trolių fermos“ komanda bei kviestiniai svečiai, pasirengę analizuoti epizoduose gvildenamas manipuliacijų, interneto trolių, melo ir keršto temas.

Pirmoji „Trolių fermos“ serija eterį išvys jau šį sekmadienį, sausio 15 d. Žiūrovai ją pamatyti galės 21 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje, o po serijos parodymo – dar 14 dienų epizodą peržiūrėti bus galima LRT mediatekoje. Visas serialo serijas nuo šio sekmadienio bus galima rasti ir „Telia Play+“ platformoje.

„Trolių fermą“ pristato „Dansu“ kartu su LRT, bendradarbiaudami su „Telia“ ir Lietuvos kino centru.

Ievos Jūraitės nuotr.
Ievos Jūraitės nuotr.
DALINTIS
susiję straipsniai
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.