Paieška

naujienos

Vilniaus miestas dar kartą buvo pastebėtas didžiausių prekinių ženklų reklamos kūrėjų. Šįkart Lietuvos sostinėje spalio 9 ir 10 dienomis filmuos kūrėjų komanda iš Danijos. Reklamos režisierius Gaute Hesthagen yra sukūręs reklaminius klipus tokiems prekės ženklams kaip „Coca-cola”, „Volkswagen”, „McDonald’s” ir „Turkish Airlines”.

Dėl griežtų konfidencialumo apribojimų kūrėjai negali pasidalinti detalėmis apie filmavimą, tačiau gali užtikrinti, kad Vilnius dar kartą bus pastebėtas pasauliniu mąstu. Filmavimą organizuojančios įmonės UAB „Strictly Baltic” vadovas Martynas Mickėnas teigia, kad šis projektas yra vienas didžiausių šiais metais vykdomų reklamos filmavimų. Per keturias filmavimo dienas bus filmuojama ne tik Vilniaus miesto gatvėse, bet ir kino studijoje. Prie projekto dirba daugiau nei 100 žmonių komanda.

Projekto prodiuseris Jacob Salling-Bjorneboe teigia, kad Lietuvoje dirba jau ne pirmą kartą: „Čia visada norisi filmuoti dėl miesto svetingumo ir komandos profesionalumo. Reklamos kūrimo industrijoje sprendimai visada priimami labai dinamiškai, todėl labai svarbu turėti patikimus partnerius. Vilniuje visada aišku, ką ir kokiomis sąlygomis galima filmuoti“.

Tarptautinę projekto komandą sudaro lietuviai bei kūrėjai iš Danijos, Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Belgijos ir Latvijos. Paruošiamieji filmavimo darbai prasidėjo rugsėjo mėnesį, filmavimai vyks  spalio 9 – 13 dienomis.

Vilniaus kino biuras informuoja, kad nuo 2021 m. spalio 9 d. 10 val. iki spalio 10 d. 20 val. filmavimo darbai vyks  Vasario 16-osios gatvės ir Gedimino prospekto sankryžoje, bus draudžiamas transporto priemonių eismas Vasario 16-osios gatvės dalyje nuo Kaštonų iki Pamėnkalnio gatvės ir Gedimino prospekto dalyje nuo A. Stulginskio iki J. Tumo-Vaižganto gatvės, filmavimo metu trumpam (iki 3 min.) ribojamas pėsčiųjų ir dviratininkų eismas minėtose Vasario 16-osios gatvės ir Gedimino prospekto dalyse. Atsiprašome gyventojų ir miesto svečių dėl galimų nepatogumų filmavimų metu, vairuotojus prašome būti atidžius.

Reklamos kūrėjai žada, kad visame pasaulyje planuojamą rodyti reklaminį klipą išvysti internete bus galima jau kitų metų pradžioje.

DALINTIS
susiję straipsniai
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.